-Sponsor Reklam-
-Sponsorlu Reklam-

Adobe Programlarında Deneme Süresi Nasıl Uzatılır?

Adobe Programlarında Deneme Süresi Nasıl Uzatılır?

Merhaba arkadaşlar bugünde sizler için farklı bir konu hakkında yazı yazmak istedim. Bazı arkadaşlarımız Adobe CC 2018 Crack işleminde sorunlar yaşayabiliyorlar. Bundan dolayı da sizlere farklı bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Bu yöntemle crack işlemiyle uğraşmadan sonsuza kadar Trial kalarak tüm adaobe programlarının denem sürelerini uzatabilirsiniz. İşte Adobe Programlarında Deneme Süresi Nasıl Uzatılır detaylıca anlatıyorum.

Adobe Deneme Sürümü Sorunu

Bazılarımız crack yapmak için programı açamıyor ve deneme sürümü bittiği içinde cracklemede sorun yaşayanlar olabiliyor. Bundan dolayı da deneme süresini uzatmak zorunda kalabiliyoruz. Adobe programlarında deneme süresinin uzatılması ise kolay bir şekilde sağlanabiliyor.

-Sponsorlu Reklam-

Adobe Deneme Süresi Uzatma

Kullandığınız programlarda deneme süresini uzatmak için size belirttiğim adımları takip ederseniz kolay şekilde ve ilk denemede sorunsuzca crack işleminizi yapabilirsiniz.

1.ADIM

Öncelikle deneme süresini uzatmak istediğiniz adobe programına sağ tıklayıp dosya konumunu aç diyorsunuz. Ardından size adobe programlarının çalışması için gerekli dosyaların konumunu açacaktır.

2.ADIM

Açılan dosyaların içinde AMT isimli klasörü buluyoruz.Genelde alfabetik sırayla gösterme yapacağı için en üstte olacaktır. Ardından AMT isimli klasörümüzü de açıyoruz.

3.ADIM

AMT klasörünü açtığımız zaman dosyalar içinden application adlı uzantısı XML olacak şekilde olan dosyayı text,metin belgesi yada word ile beraber açıyoruz. Açtığımız zaman önümüzde şuna benzer bir yazı çıkacak.

Burada önümüze çıkan yazılardan size kırımızı çerçeve ile belirttiğim yerdeki uzun sayının sadece son harfini bir üst rakamını yazarak değiştiriyoruz. Yani son rakam burada 5 iken biz bu rakamı 6 ile değiştiriyoruz ve ardından kayıt ediyoruz. İşlemimiz bu kadar. Ardından kullandığınız adobe programında deneme sürenizin hala devam ettiğini göreceksiniz.

Umarım faydalı olmuştur ve işinize yaramıştır. Diğer yazılarımda görüşmek dileğiyle.

Etiketler

Cengiz Ararat

Merhabalar ben Cengiz. Web ve Grafik tasarımcısıyım. Bildiğim şeyleri sizinle paylaşarak, bilmediğim şeyleri ise araştırıp öğrendikten sonra sitemde yayınlıyorum. E-ticaret firmasında web ve grafik tasarımcısı olarak çalıştım. Şimdi ise freelencer olarak firma ve kuruluşlara destek veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün