Web TasarımWindows
Trend

Adobe Premiere Pro CC 19 Crack Windows İçin

Adobe Premiere Pro CC 19 Crack Windows İçin

İndirme linki yazı bitiminde sizinle paylaşılacaktır.

ADIM ADIM CRACKLEME

1. Creative Cloud dan çıkış yapın.

2. İnternet bağlantınızı kapatın ve İnternet bağlantınızın olmadığından emin olun.

3. İndirilen dosyada bulunan Setup dosyasını açın ve ardından CCMaker.exe’yi açın. Orada karşınıza 3 adet seçenek çıkacak ve seçeneklerden Install’ı seçip tıklayın.

4. Ardından Installer dosyası çıkacak ve ona çift tıklayıp dosyayı açın.

5. Açılan dosyada CCXP, CDEC. PPRO ve DRİVER.XML dosyaları olacak. Oradaki dosyalardan DRİVER.XML’e çift tıklayın. Install üzerinden OPEN demeniz gerekiyor.

6. Bundan sonraki adımda ise tekrardan INSTALL seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Bunu da yaptıktan sonra karşınıza bir kurulum ekranı çıkacak ve orada Uygulama dili ve kurulum yapılacak yeri size soran bir ekranla karşılacaksınız. Burada bulunan seçenekleri kendi istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda yukarıda işaretli olan 3 seçeneği değiştirmemeniz gerekiyor. Bunlar Premiere Pro CC, Codecs ve CCX Process seçenekleri ve eğer işaretli değilse işaretlemenizi istiyorum.

7. Ardından NEXT tuşuna basın ve karşınıza çıkan ekranda Install AMTEmu seçeneği işaretli olmalı. Ardından tekrardan NEXT butonuna basıp devam ediyoruz.

8. Karşımıza INSTALL butonu çıkıyor ve INSTALL deyip kurulumun bitmesini bekliyoruz.

9. Kurulum bittikten sonra size “The following applications were successfully installed: Adobe Premiere Pro CC (win64)” diye bir ekran gelecek ve burada sadece OK butonuna basmanız yeterli.

10. Şimdi sırada Crackleme işlemine başlıyoruz.

11. Bu sefer de ise size indirmeniz için verdiğim Crack dosyasının içinde yer alan CRACK dosyasını açın. Burada bulunan Premiere Pro CC 2019 dosyasını açın. Burada karşınıza çıkan Registration.dll dosyasını kopyalayın.

12. Ardından C>Program Files>Adobe>Adobe Premiere Pro CC 2019 dosyasını açın ve kopyalamış olduğunuz Registration.dll dosyasını yapıştırın.

13. Ardından direk kullanabilirsiniz. Bu adımların birinde hatalı işlem yaptıysanız Crackleme işlemiz olmamış olabilir. Bunun için program Yardım (HELP) kısmına tıklayın ve en altta yer alan ABOUT ADOBE PREMİERE PRO seçeneğine tıklayın. Orada herhangi bir süre yazmıyorsa crackleme işleminiz başarılı şekilde olmuş demektir.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Destek olma açısından reklamlara tıklayıp yorum yazarsanız sevirim.

RAR ŞİFRESİ: cengizararat.com

[sociallocker id=”3473″]

PREMİERE PRO CC 19 (x64) + CRACK        

PREMİERE PRO CC 19  CRACK [/sociallocker]

İndirme Linki Açılmıyorsa Tıklayın!>> PREMİERE PRO CC 19 (x64) + CRACK        

İndirme Linki Açılmıyorsa Tıklayın!>> PREMİERE PRO CC 19  CRACK

Etiketler
Daha Fazla Göster

Cengiz Ararat

Merhabalar ben Cengiz. Web ve Grafik tasarımcısıyım. Bildiğim şeyleri sizinle paylaşarak, bilmediğim şeyleri ise araştırıp öğrendikten sonra sitemde yayınlıyorum. E-ticaret firmasında web ve grafik tasarımcısı olarak çalıştım. Şimdi ise freelencer olarak firma ve kuruluşlara destek veriyorum.

İlgili Makaleler

19 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün