Mac
Trend

Adobe Photoshop CC 2019 Crack Macos

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır yapmış olduğum araştırmalar sonucunda tekrardan yeni konular ve içeriklerle karşınızdayım. Adobe Photoshop CC 2019 Crack dosyası üzerine yapmış olduğum araştırmalar sonucunda yeni ve sağlam olan bir crack dosyası bulduğumu sizlere iletmek istedim. Kurulum aşamalarından önce sizlere kısaca bir konu hakkında bilgi vermek istiyorum. Adobe Crackleri hakkında daha yeni ve fırından yeni çıkan bir sitemiz yayında arkadaşlar. Artık buradan yavaş yavaş yeni sitemize geçiş sağlıyoruz. Yeni yapmış olduğumuz Adobe Crack dosyalarını paylaştığımız hem Adobe CC MacOs Crack ve hem de Adobe CC Windows Crack dosyalarını paylaştığımız yeni sitemiz “www. adopupdate.com“. Bu yeni sitemizde Adobe CC 2019 Full sürürmlerini sizlere tamamen ücretsiz şekilde sunuyoruz. Sizlere Adobe CC Crack 2019 dosyasını bu sitemizde detaylıca anlattık ve YouTube üzerinden sesli bir şekilde anlarımlarını da yaptık! Sizleri de hem youtube sayfamıza hemde Facebook Adop Update sayfamıza bekliyoruz.

Adobe Photoshop CC 2019 Crack MacOs

Adobe crack dosyalarında genellikle Mac cihazları için bir sıkıntı oluşsa da biz bu sorunu yenmekte kararlıyız. Sizlere de bu dosyaları ücretsiz olarak sunmaya çalışıyoruz.

Adobe Photoshop CC 2019 Direct Download + Patcher (MacOs)

Adobe Photoshop CC 2019 arayan ama bulamayan için yaptığım aramalar sonucunda istenilen kurulum dosyasına ve Adobe Photoshop CC 19 Crack dosyasını sizlere sunuyoruz. Öncelikle sizlere anlattığımız adımları dikkatle uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Adobe Photoshop CC 2019 Kurulum Adımları

1.İlk olarak aşağıda sizlere verilen indirme butonundan indirme işlemini yapınız.

2.İnen dosyayı açtığınızda sizlerden şifre isteyecektir. Bu şifre adımında şifre yerine adopupdate yazınız ve rar dosyasını dışarıya çıkarın.

3.Dosyayı dışarıya çıkardığınızda aşağıdaki görseldeki gibi dosyaların olduğuna dikkat ediniz.

4.Yukarıdaki görselde bulunan dosyadaki “INSTALL.APP” dosyasına çift tıklayarak kurulum adımına geçin ve bu adımda sizlerden MacOS cihazınızın şifresini girerek kurulum adımına geçin.

  1. Kurulum adımında sizlerin karşısına Adobe hesabınıza normal şekilde giriş yapın ve cloud üzerinden indirme işlemini yapın.

6.Bu adımdan sonra ekranda “Tamamen Hazırsınız” yazısı çıkmalı.

7.Bu adımdan sonra ekranda direk kurulum adımına geçen “Adobe Photoshop CC 2019” ekranı açılacak ve kurulumun tamamının bitmesini bekleyin.

8.Kurulum adımı tamamlandıktan sonra Adobe Photoshop CC 2019 açılacak ve ekranda bir hata belirebilir ya da aşağıdaki gibi görselle karşılaşırsanız sorun yapmayın.

9.Bu adımda “Photoshop CC Uygulamasından Çık” butonunda tıklayın.

10.Ardından indirdiğiniz dosya içerisinden “rhash” dosyasına çift tıklayın. Ekranda “İşlem Tamamlandı” yazdıktan sonra ekranı kapatın ve “Adobe Zii 4.4.2.app” uygulamasına çift tıklayın. Bu adımda “Patch or Drag” butonuna tıklayın.

Program tarama işlemini yaptıktan sonra ekranda “Adobe XD version 24.1.22.6 does not match supported version 21.0.12.11|21.2.12.3|22.0.12.12. Patching MAY FAIL! Use at your own risk!” tarzında ekran hatası belirebilir bunu dikkate almayın ve “OK” butonuna basın.

Çıkan ekranda “OK” butonuna basın ve ekranda çıkan PC şifrenizi girin. Ekranda “COMPLETED” çıkınca işlemi başarıyla tamamlamış olacaksınız. Artık Adobe Photoshop CC 2019 Crack ile full şekilde kullanmaya başlayın.

*NOT: Adobe Photoshop programına girince sağ üst köşede deneme sürümü vb şeklindeki uyarıları dikkate almayınız. Program full şekilde kullanın. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Herhangi bir hata aldığınız zaman benimle iletişim bölümünden ya da sayfada bulunan messenger ile iletişime geçebilirsiniz.

YouTube videomuzu izleyerek kolayca kurulum yapabilirsiniz.

>>Adobe Photoshop CC 2019 Crack Download<<

Etiketler
Daha Fazla Göster

Cengiz Ararat

Merhabalar ben Cengiz. Web ve Grafik tasarımcısıyım. Bildiğim şeyleri sizinle paylaşarak, bilmediğim şeyleri ise araştırıp öğrendikten sonra sitemde yayınlıyorum. E-ticaret firmasında web ve grafik tasarımcısı olarak çalıştım. Şimdi ise freelencer olarak firma ve kuruluşlara destek veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün