-Sponsor Reklam-
-Sponsorlu Reklam-

Adobe CC 2019 Amtlib.dll Crack Hatası

Adobe CC 2019 Amtlib.dll Crack Hatası

ADOBE CC 2019 CRACK HATASININ NEDENİ

Merhaba arkadaşlar. Kısa süre önce Adobe yeni güncelleme yaparak birçok Web ve Grafik Tasarımcısı olan arkadaşımızı yarı yolda bırakmış gibi duruyor. Bunun nedeni her gelen son sürümü ilk ben kullanmalıyım heyecanı. Bunu anlayabiliyorum ama bu son olayda her zaman son sürümü kullanmanın da sıkıntılı olduğunu görmüş olduk. Hala CC 2018’i güncellememiş olan arkadaşlarımızın güncellemelerini biraz daha bekletmelerini rica ediyorum.

Adobe kısa süre öncesinde yayınladığı son güncelleme ile beraber artık çevrimdışı kullanım özelliğini ÇEVRİMİÇİ haline getirdi. Bu ne demek? Bu şu demek; facebook, behance gibi online şekilde kullanım olacak demektir. Artık çalışmalarınızı online olarak görebilecek, müdahale edebilecek ve en güzeli de güvenli şekilde çalışabileceksiniz. Bu son güncellemede bulunan son özellik aslında crack olarak kullanan birçok arkadaşımızı yarı yolda bıraktı diyebilirim. Eskiden crackleme işlemlerinde AMTLİB.DLL dosyası üzerinden kolayca yapabiliyorduk. Son güncellemede Adobe maalesef AMTLİB.DLL dosyası olmadan güncelleme verdi. Bu ne anlama geliyor derseniz, bunun anlamı şu; eskiden kolayca crackleme yaptığınız bütün programlar amtlib.dll üzerinden crackleme yaptığı için ve artık yeni güncellemede de amtlib.dll dosyası olmadığı için kullanmış olduğunuz bütün crackler ADOBE CC 2019 CRACK işleminde bir işe yaramayacak demektir. Bu durumda yeni güncelleme yapmış arkadaşlar deneme sürümüne merhaba diyebilirler!

-Sponsorlu Reklam-

Adobe son güncellemede aslında birçok yeni özellik getirse de crack yapanlar bundan sonraki dönemde beklemede kalmalı. En önemlisi de artık creative cloud’dan çıkış yapıp programı tamamen çevrimdışı olarak kullanmalılar. Yeni güncellemeleri otomatik olarak yapan yada sürekli olarak uyarılarla karşılaşmaktan sıkılmamanız için dediklerimi yaparsanız bu sizin faydanıza olacaktır. Bundan dolayı yeni crack bulunana kadar sizden ricam çevrimdışı olarak kullanmanızdır. Yeni güncellemeyi yapmamanızdır.

ADOBE CC 2019 GÜNCELLEMESİNİ YAPTIM. ESKİ SÜRÜME GERİ DÖNEBİLİR MİYİM?

Adobe CC 2019 son sürümü kullanan arkadaşlar varsa onlar deneme sürümüne düşmüşlerdir. Aranızdan bunun crack dosyasının bulmuş olanlarınız varsa da bana iletişim bölümünden yazabilirler mi?

Güncellemeyi yapan arkadaşlarımız varsa da bunun için yapılacak yol ise;

-Adobe Creative Cloud üzerinden çıkış yapıp Adobe artık dosyalarını silip eski sürümü açık kaynaktan yani Creative Cloud üzerinden değil, indirip çevrimdışı olarak yani nete bağlı olmadan crackleme yaparak kullanmanız.

Bazı arkadaşlarımız direk programları silip tekrardan kurunca hata alabilir veya işlemlerde crack hatası alabilir yada direk 2019 olarak kurulabilir. Bunun nedeni ise sadece programları kaldır demeleridir. Sistem dosyaları her zaman kalır bundan dolayı programı kaldırsanız bile eskiye dair Adobe klasörlerini silmeniz bu işi kolaylaştırır. Mac için AppCleaner programları ile kolayca temizleyebilirsiniz. Windows için ise C ve D yada her nereye kurduysanız orada Adobe ile alakalı dosyaları silip tekrardan Adobe CC 2018 diye aratıp eski sürümü bulup kurmanız. Ardından da buradaki linke tıklayarak Adobe CC 18 Crack dosyasını indirip cracklemeniz. Şuanlık öğrendiklerim bunlar. Detaylar için beklemede kalın ve her zaman ilk güncelleme de heyecana kapılıp güncelleme yapmamanız. Her güncelleme sağlıklı olmayabilir. Umarım faydalı olmuştur. Yazımızı beğendiyseniz yorum bırakmayı ve arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Etiketler

Cengiz Ararat

Merhabalar ben Cengiz. Web ve Grafik tasarımcısıyım. Bildiğim şeyleri sizinle paylaşarak, bilmediğim şeyleri ise araştırıp öğrendikten sonra sitemde yayınlıyorum. E-ticaret firmasında web ve grafik tasarımcısı olarak çalıştım. Şimdi ise freelencer olarak firma ve kuruluşlara destek veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün