Grafik TasarımMacWeb Tasarım
Trend

Adobe CC 19 Mac Crack Tüm Programlar İçin

Merhabalar arkadaşlar uzun uğraşlar sonucunda sizlere bir süpriz yapmak istedim. Bildiğiniz gibi uzun süredir Adobe CC 19 Photoshop Crack‘i üzerinde çalışıyordum. Çalışmaların sonucundan ise son sürüme ait bütün macler için crackleri buldum. Yapmanız gereken tek şey ise programı indirip ardından da çift tıklayıp aç demeniz. Bazı arkadaşlarımız programa tıklayıp açamıyor. Bunun nedeni program pc üzerinde değişiklik yapacağı için izin istiyor ve buna izin vermediğinizde de işlem olmuyor. Öncelikle sizden değişiklik yapmak için mevcut bilgisayar şifreniz soracaktır. Pc şifrenizi girdikten sonra da Adobe programlarının cracklerini seçmeniz kalıyor. Crackleme işlemine geçmeden önce sizden ricam sitemde bulunan reklamlara tıklayarak bana destekçi olmanız. Maddi olarak bir beklentim yok sadece bu platform üzerinden bana destekçi olun arkadaşlar. Dünya üzerinden en fazla tıklanan siteler arasındayım. Bir Türk olarak bana destek vermenizi istiyorum.

Şimdi işlemleri size daha düzgünce anlatmak ve yardımcı olmak açısından sıfırdan anlatıyorum.

Size verdiğim programı açtığınızda karşınıza bu şekilde bir ekran gelecek. Bu ekranda AMTEmu yazan yere iki parmakla yani windowstaki sağ tık yapıp aç dememiz gerekiyor. Eğer bu şekilde yapmazsanız uygulamayı açamazsınız.

Açamadığınız için ise sadece tamam deme zorunluluğunuzdan uygulamayı hiç açamazsınız.

Yukarıda da belirttiğim gibi sağ tık ve aç demeniz gerekiyor.

Bu adımdan sonra da yukarıdaki gibi ekran gelirse burada da aç demeniz gerekiyor.

Aç dedikten sonra size bu şekilde bir ekran gelecek ve bu ekranda ise hangi programa crackleme işlemi yapmak istiyorsanız onu seçmeniz yeterli. Biz bu adımda Photoshop cc 19 Mac Crackleme işlemini yapacağız. Yukarıdan programların yazılı olduğu yerden Adobe Photoshop seçeneğini seçiyoruz.

Seçtiğiniz zaman dikkat etmeniz gereken şey ise sürümü arkadaşlar. Burada Adobe Photoshop CC yi seçmeniz gerekiyor. Farkındaysanız diğer sürümler eski ve burada bulunan en yeni sürüm hangisi ise onu seçmelisiniz.

Seçtikten sonra INSTALL butonuna tıklıyoruz ve karşımıza uygulamalarımızın yüklü olduğu bu ekran geliyor ve buradan Photoshop’u seçiyoruz.

Dosyaya çift tıkladığınızda en son Adobe Photoshop cc 2018‘i seçin ve select butonuna tıklayın.

Bu adımdan sonra dikkat etmeniz gerek olay ise şudur;

Backup file yazan yerin aşağısında yer alan OK kısımlarının aynı şekilde olmasıdır. Eğer bu adımların aynısını yaptığınız halde OK yazmıyorsa crackleme işleminiz olmamıştır demektir. Bu yazımda belirttiğim bu crack dosyası kısa sürelidir. İlerleyen durumlarda crackleme işlemlerinizi çözemeyebilir. Umarım faydalı olmuştur. Sizden ricam şu arkadaşlar, sırf sizlere yararlı olsun diye bu kadar araştırma yapıyorum. Sitemde olan reklamlara 3 4 defa tıklayıp reklam sayfasında biraz durursanız sevinirim.

[sociallocker id=”3473″]Adobe CC 19 Mac Crack Tüm Programlar İçin [/sociallocker]

İndirme Linki Çalışmıyorsa Tıklayın!>> Adobe CC 19 Mac Crack Tüm Programlar İçin

Etiketler
Daha Fazla Göster

Cengiz Ararat

Merhabalar ben Cengiz. Web ve Grafik tasarımcısıyım. Bildiğim şeyleri sizinle paylaşarak, bilmediğim şeyleri ise araştırıp öğrendikten sonra sitemde yayınlıyorum. E-ticaret firmasında web ve grafik tasarımcısı olarak çalıştım. Şimdi ise freelencer olarak firma ve kuruluşlara destek veriyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Kral cc 19 indirdim bununla crackleyemedim listede cc 2019 çıkmıyor digerleriylede crackledim olmadı.
    macbook kullanıyorum yardımlarını rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün