-Sponsor Reklam-
-Sponsorlu Reklam-
Trend

Adobe CC 19 Crackleri Yarın Yayında!

Mac kullanıcıları için After Effects, InDesign, Dreamweaver, Premiere Pro ve Animate programları yarın sabah sizlerle!

Adobe CC 19 ile birçok yenilikleri beraberinde getirse de crackleri kullanan tasarımcıları mağdur ettiği söylenebilir 😀 Bundan dolayı da sitem üzerinden birçok mesaj aldım. Windows için birçok crack CC 19 dan kısa bir süre sonra hemen ortaya çıkmış olsa da Mac kullanıcıları için hala bazı programların crack işlemleri ve dosyaları hala mevcut değil. Ben de bir Mac kullanıcısı olarak programlarımı güncelleyemedim ta ki bu geceye kadar. Evet arkadaşlar müjdeler veriyorum. Mac kullanıcıları için tam tamına 5 program için crack dosyalarını buldum ve denedikten sonra da sizlere sunmak için yazılarımı yazdım. Yarın sabah sizlerle.

-Sponsorlu Reklam-

Adobenin hangi programları için crack dosyaları olacak?

Evet arkadaşlar Adobe CC 19 Crack dosyalarımızın içinde sizlere Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Adobe Animate CC 19, Adobe Dreamweaver CC 19 ve son olarak Adobe InDesign programlarının crack dosyaları sizlerle olacak. Adobe Animate CC 19 kullanmasını bilmiyorum. Sadece sitem üzerinden bir arkadaşınızdan bir mesaj aldım. Ben hiçbir yerde bulamıyorum yardımcı olur musunuz şeklinde bir mesaj atmıştı. Sırf o arkadaşımıza da yararımız olsun diye Animate için de crack dosyasını buldum.

Neden Crack Dosyalarını Ücretsiz Paylaşıyorum?

Bu gece bu soruya da cevap vermek istedim arkadaşlar. Bazılarınıza uzaktan bağlantı yolu ile bazılarınıza da whatsapp üzerinden yazarak yardımcı oldum. Aynı zamanda sitem üzerinden yazılan her mesaja cevap vermeye çalışıyorum. Nedeni ise ben bu web ve grafik olaylarına girdiğimde tamamen sıfırdım. İsmek kurslarına girerek netten videolar izleyerek bu hale geldim. Ardından kendi yaşadığım sorun ve sıkıntıları saptayarak bu sorunlarda insanlara yardımcı olmak amacıyla kendime web sitesi açtım. Buralara kadar bazı abilerimizin de desteği ciddi manada oldu. Hepsine de teşekkür etmek istiyorum. Nedeni anladığınız gibi kendi yaşadığım sıkıntıları başka kimse çekmesin ve herkese yardımcı olmak istememdir.

Sizden ufak bir beklentim var!

Son olarak da sizden bu yazmış olduğum ve paylaşmış olduğum içeriklerle alakalı bir beklentim var arkadaşlar. Host ve daha sağlam altyapı oluşturma amacım var. Bunların hepsi bir maliyet ve bende sizden sadece bu maliyetlere ve emeklerime karşı bir desteğiniz olsun diye sitemde bulunan reklamlara tıklamanızı istiyorum. Sitemde bu yazımı okuyan her arkadaşım sitenin herhangi bir yerinde bulunan reklamlara 3-4 defa tıklasa bana ufakta olsa bir yardımcı oluyorsunuz. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin! Beni ilgi ile takip ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum!

Etiketler

Cengiz Ararat

Merhabalar ben Cengiz. Web ve Grafik tasarımcısıyım. Bildiğim şeyleri sizinle paylaşarak, bilmediğim şeyleri ise araştırıp öğrendikten sonra sitemde yayınlıyorum. E-ticaret firmasında web ve grafik tasarımcısı olarak çalıştım. Şimdi ise freelencer olarak firma ve kuruluşlara destek veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün