-Sponsor Reklam-
-Sponsorlu Reklam-
Trend

Adobe After Effects 2018 Crack

Adobe After Effects 2018 Crack

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere en fazla aranan ama bir türlü sorunu çözülemeyen Adobe After Effects Crack işlemini anlatacağım.

Dünya çapında yaptığı programlarla en fazla tercih edilen firma olan Adobe After Effects ile inanılmaz videolar, görseller ve hareketli grafikler yapabiliyoruz. Herkesin genelde yabancı kaynaklardan elde etmeye çalıştığı ve sonuç elde edemediği bu konu hakkında bir araştırma yaptım. Sonuç olarak geçenki yazımda paylaştığım cracklemelerde genel olarak After Effects programının crackleme sorunu olduğunu farkettim. Bunun içinde sizlere müjdeli bir haberim var.

-Sponsorlu Reklam-

Web ve Grafik tasarımcıların genelde Türkçe içerik sorunlarını düşünüp bu yola çıktım ve sonunda en fazla sorun yaşanılan konuların çözümü için bende artık kolları sıvadım. After Effects crack arayıp bulamayan arkadaşlarımızın sorununu çözmek için bir yazı kaleme almayı düşündüm.

After Effects Crackleme İşlemi Nasıl Olur?

After Effects Crackleme olduça basit ve hızlıca çözümü olan bir olaydır. Bunun için size ben tüm adobe programları için bir crack dosyası vereceğim. Verdiğim bu dosyayı indirip ardından crackleme işlemini yapabilirsiniz.

Adobe programları hakkında dış kaynaklardan direk crackli indirmenizi tavsiye etmiyorum.Nedenini geçen aylarda yazdığım Bad Rabbit Virüsü Nedir adlı yazımda anlattım. Dış kaynaktan direkt olarak crackli adobe programlarını indirmeyin çünkü indirilen programlardan bazılarında Bad Rabbit virüsü var ve bu program aynı adobe arayüzüyle gelip bilgisayarınızı kitliyor. Ardından size belirli bir süre verip o zamana kadar sizden belirli oranda bir Bitcoin ile ödeme istiyor. Belirtilen bu süre zarfında ödeme alınamazsa istenilen ücret ikiye katlanıyor. Bu yüzden sizden ricam dış kayanktan direkt olarak Adobe programlarını crackli olarak indirmemenizdir.

Bu konuyada açıklık getirdikten sonra crackleme işlemine devam edelim.

After Effects Crackleme Başlangıç

Öncelikle arkadaşlar adobenin resmi sitesine girip ordan bilgisayarımıza creative cloud indiriyoruz. Ardından uygulamalar bölümünden normal bir şekilde trial olarak after effects programını bilgisayarımıza indiriyoruz. Normal deneme diye inen sürümü Full yapmak kalıyor sadece.

After effects indirmesi tamamlandıktan sonra programı açmadan benim size vereceğim crack dosyasını indirip açıyorsunuz. Bu crack dosyasını tam olarak BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

Bazı bilgisayarlarda size virüslü dosya indirilemedi hatası verilebilir. Size verdiğim dosya tamamen virüsten uzaktır ve rahatça indirebilirsiniz. Eğer bu tür hatayı alıyorsanız yapmanız gereken işlem şu:

  1. Windows Defender Virüs tarama programını geçici olarak kapatın ya da Sadece bu dosyanın indiği adrese izin verin.
  2. Eğer Windows Defender kapalı ise bilgisayarınızda bulunan herhangi bir antivirüs programını kapatmalısınız.

Bu işlemlerden sonra dosyayı tekrardan indirmeye çalışın sorunsuz olarak işlem tamamlanacaktır.

Tüm Dosyalar İçin Crack Dosyasını Açın

Size verdiğim dosyayı açtıktan sonra Crack adlı dosyayı bulup oradan adobe.snr.patch.v2.0-painter.exe adlı dosyaya çift tıklayıp dosyanın çalışmasına izin vermek için çıkan pencerede Evet seçeneğine tıklayın!

Ardından tüm sürümler için adobe crackleri olan bir liste açılacak ve oradan eğer bilgisayarınız 64 bit ise Adobe After Effects CC 2017 (64-Bit)  seçeneğini seçin ardından PATCH butonuna basın.

Karşınıza “Can not find the file. Search the file”(Dosya bulunamadı. Dosyada ara) diye uyarı verecektir. Ardından Evet seçeneğine tıklayın. Oradan Bu Bilgisayar > Yerel Disk (C:) > Program Files > Adobe > Adobe After Effects CC 2018 > Support Files > amtlib.dll seçeneklerini takip edin. Ardından PATCH butonuna basın. Sonrasında programınız başarıyla trial versiyondan Full versiyona değişecektir.

32 Bit olan bilgisayarlar ise aynı seçenekleri seçecek fakat listeden en altta bulunan Try to patch another product with the amtlib file (32Bit) seçeneğini seçmesi yeterli.

Umarım işinize yarar. Diğer yazılarda buluşma dileğiyle.

İndirme Linki Açılmıyorsa Tıklayın!>> Adobe After Effects 2018 Crack

Etiketler

Cengiz Ararat

Merhabalar ben Cengiz. Web ve Grafik tasarımcısıyım. Bildiğim şeyleri sizinle paylaşarak, bilmediğim şeyleri ise araştırıp öğrendikten sonra sitemde yayınlıyorum. E-ticaret firmasında web ve grafik tasarımcısı olarak çalıştım. Şimdi ise freelencer olarak firma ve kuruluşlara destek veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün