WindowsYazıhane
Trend

Adobe Acrobat DC Windows Crack

Adobe Acrobat DC Windows Crack yayında! Hemen full sürüm yapabilirsiniz!

Adobe Acrobat DC Nedir?

Acrobat DC, abonelik tabanlı Acrobat yazılımının en son sürümüdür. Acrobat DC, Adobe’nin sunduğu en üretken ve işbirliğine en elverişli mobil PDF çözümüdür. Acrobat DC; çalışmanızı nerede veya hangi aygıtta yaparsanız yapın bağlantınızı ve üretkenliğinizi korumak için Acrobat masaüstü yazılımını, üstün mobil özelliklerle geliştirilmiş Acrobat Reader mobil uygulamasını ve birinci sınıf Document Cloud çevrimiçi hizmetleri beraberinde sunar.
Acrobat DC ile yapabileceğiniz işlemlerden birkaçı şunlardır:

 Hareket halindeyken üretkenliğinizi koruyun: Hareket halindeyken PDF’ler üzerinde daha fazla işlem yapabilmek için Acrobat Reader mobil uygulamasındaki ve üstün çevrimiçi hizmetlerdeki birinci mobil özellikleri keşfedin. PDF oluşturmak, düzenlemek, dışa aktarmak, organize etmek, paylaşmak veya imzalamak istediğinizde bilgisayarlar, tarayıcılar ve mobil aygıtlar arasında anında erişim özelliğiyle bir aygıtta bir göreve başlayıp çalışmanıza başka bir aygıtta devam edebilirsiniz.

Taranmış belgeleri hemen düzenleyin: Mobil aygıtınızın kamerasını kullanarak basılı belgenin fotoğrafını çekin ve yeni düzenlemelerin doğrudan belgeye uygulanması için otomatik font eşleştirmeyle belgeyi düzenlenebilir bir PDF’ye dönüştürün.
Korumalı PDF’ler oluşturun: Acrobat veya popüler Microsoft Office uygulamalarından yüksek kaliteli PDF dosyaları oluşturun. Dosyaların başkaları tarafından kopyalamasını veya düzenlemesini ya da hassas bilgilerin yazdırılmasını önlemek için kısıtlamalar ekleyin.

PDF metin ve görüntülerini düzenleyin: İşaretleme ve tıklatma yöntemini kullanan alışılmış arabirimi kullanarak PDF belgelerini doğrudan Acrobat’ta düzenleyin. Hatta iPad’inizden veya Android tabletinizden metinleri ve görüntüleri düzenleyebilirsiniz.

PDF’leri Office formatında dışa aktarın: Fontları, formatı ve mizanpajları koruyarak PDF’leri Word, Excel veya PowerPoint formatına dönüştürün. 

Dropbox, Box, Google Drive ve OneDrive ile çalışın: Acrobat DC’de çalışırken Dropbox, Box, Google Drive veya Microsoft OneDrive hesabınızdaki dosyalarınıza erişin, bu dosyaları düzenleyin, paylaşın ve saklayın.

İstediğiniz yerden her türlü belgeyi imzalayın: Akıllı otomatik doldurma özelliğiyle formları dilediğiniz yerden hızla doldurun, imzalayın ve gönderin.

Hassas bilgileri silin: Metin, görüntü ve hatta meta verileri bulup bunları kalıcı olarak kaldırın.

Adobe Acrobat DC Crack Nasıl Crack Yapılır?

Size verdiğim dosyayı Acrobat DC’nin kurulu olduğu yerdeki amtlib.dll yazan dosya ile değiştirmeniz yeterlidir. Kurulum bu kadar basit. Bu işlemden sonra Adobe Acrobat DC Crack işleminiz tamamlanmış oluyor.

Yazılarımda size sürekli bahsediyorum. Herhangi bir maddi kazanç gütmediğim için sitedeki reklamlara tıklayarak yeni crack işlemlerinde bana destekçi olabilirsiniz. Lütfen sayfada yer alan reklamlara tıklayarak bana destek olun.

Adobe Acrobat DC Crack Download

Etiketler
Daha Fazla Göster

Cengiz Ararat

Merhabalar ben Cengiz. Web ve Grafik tasarımcısıyım. Bildiğim şeyleri sizinle paylaşarak, bilmediğim şeyleri ise araştırıp öğrendikten sonra sitemde yayınlıyorum. E-ticaret firmasında web ve grafik tasarımcısı olarak çalıştım. Şimdi ise freelencer olarak firma ve kuruluşlara destek veriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün